Група "ЧОМУСИКИ"

Вихователь Дворянкіна Олена Миколаївна.

Педагогічний стаж роботи - 30 років.

За час роботи в дошкільному закладі Олена Миколаївна зарекомендувала себе як досвідчений, методично грамотний педагог.

На високому рівні володіє знаннями основ педагогіки, психології, дитячої та вікової фізіології. Вихователь забезпечує  засвоєння вихованцями програми розвитку дітей дошкільного віку «Дитина в дошкільні роки», має власні методичні розробки з питання «Креативний розвиток дітей дошкільного віку в умовах ДНЗ».

Під час проведення занять добирає цікаві форми та методи роботи з вихованцями, враховує індивідуальні особливості дітей, впроваджує інтерактивні форми і методи навчання і виховання.

Ділова, наполеглива, терпляча, не розгублюється перед найскладнішими проблемами. Неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками за сумлінну працю та професіоналізм. Закохана у свою професію і переконана, що вихователю треба розуміти "світ дитини", любити дітей і свою благородну справу.