Група "КУЛЬБАБКА"

Вихователь Груєнко Валентина Миколаївна.

Стаж педагогічної роботи становить 44 років. З 1980 року працює  в дитячому садочку  № 351 вихователем.

Вихователь має високий рівень професійної підготовки, досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу. Володіє знаннями основ педагогіки, психології, дитячої та вікової фізіології.  Активно використовує інформаційно-комунікативні технології у навчально-виховному процесі, вміє вирішувати педагогічні проблеми, вміє установлювати контакт з дітьми, батьками, колегами по роботі. Володіє інноваційними  методами, прийомами, методиками педагогічної діяльності та вміє застосувати їх у педагогічній практиці. Постійно працює над підвищенням своєї педагогічної майстерності.

Валентина Миколаївна велику увагу приділяє розвитку творчості дитини. Саме тому вона веде гурток "Маленькі актори" де за допомогою казок виховує у дошкільнят патриотизм та моральні цінності.

«Навчати, виховувати дітей; вселяти в їхні серця тепло, любов, віру у самого себе» – таке бажання у мене з’явилось з семи років, коли вступила до першого класу. (говорить вихователь)