Гурткова робота

Гурткова робота в КЗДО № 351 ДМР   є дієвою формою організації дитячої життєдіяльності і становить невід'ємну частину освітнього процесу.

Діти мають можливість обирати заняття за власними уподобаннями, здібностями. Ефективність гурткової роботи значною мірою зумовлюється належним програмно-методичним забезпеченням. Робота гуртків будується за авторськими перспективними планами, складеними їх керівниками на основі власних доробок, запозиченого перспективного педагогічного досвіду, освітніх інновацій.
У нашому дошкільному закладі для всебічного розвитку вихованців з врахуванням їх індивідуальних особливостей та творчого потенціалу працюють такі гуртки:

Хореографічний гурток " ВЕСЕЛКА",

керівник - музичний керівник Савлук Світлана Михайлівна

«Словами не можливо передати безмірне почуття радості,
любові до життя, зачарованість існуванням,
що охоплюють танцюючу людину»

Хто з нас не захоплювався цим вічно молодим мистецтвом, що дарує людям радість. Завдяки йому ми маємо можливість доторкнутися до піднесеного, хвилюючого і чарівного, адже танець - це життя. Це справжні почуття і хвилюючі емоції.

У сучасній психології та педагогіці утвердилася думка: кожна дитина різнобічно обдарована. Усім батькам хочеться вірити, що особливий дар, яким у давні часи наділяли музи не багатьох обраних, передався і їхній дитині.

Освічені, люблячі батьки помічають у своєї дитини потяг до музики і руху ще в ранньому дитинстві. Дорослі, навіть, не замислюються, чому маленькій дитині подобається танцювати, бо вони спостерігають, що це бажання не зникає у дорослої людини впродовж усього життя!

Тетральний гурток "МАЛЕНЬКІ  АКТОРИ"

керівник - вихователь Груєнко Валентина Миколаївна

Театр – це диво! А головніше , це диво ми можемо творити самі. Можемо зростати, міцніти і розвиватися в процесі його творення . У театральнму гуртку нашого садочка діти   групи "Кульбабка" займаються із задоволенням, тому , що для них це свято: яскраве дійство, цікаві перевтілення, бурхливі оплески і щирі усмішки. Без акторських вмінь наших артистів не відбувається жодне дитяче свято .

Музично-театральна діяльність посідає особливе місце в житті дитини, оскільки є найбільш доступною і відповідає зацікавленням малюків. Робота над музичними казками для самих дітей є цікавою грою, наукою перевтілення, розвитком музичних здібностей і акторської майстерності. Тож завданням керівника гуртка - є допомогти дитині пізнати і зробити своїм духовним надбанням спадщину рідної культури через музичну та театральну діяльність.

Інсценівка української народної казки "КОЛОБОК"           Драматизація казки "РІПКА"

Інсценівка української казки "КОЛОСОК"              Драматизація казки "ТРОЄ ПОРОСЯТ"