Випускний в дитячому садочку

27 трав. 2019
В дитячому садочку відбулося радісне і хвилююче свято. Дошкільнята старшої групи перший раз прийшли на випускний ранок.

Перший раз  з радістю і хвилюванням прийшли  дошкільнята на випускний ранок в дитячий садочок. З  нетерпінням чекали дітки старшої групи цього дня, щоб сказати теплі слова подяки всім  співробітникам "Чебурашки" за їх нелегку працю, доброту, ласку  і любов . Чудові пісні, танці, вірші, сценки показали маленькі актори,наші дошкільнята.

Попереду школа - перші труднощі, відповіді біля дошки, домашні завдання.Ми бажаємо нашим випускникам мирного безхмарного неба, здоров' я,влітку добре відпочити і набратись сил, а мамам і татам- терпіння. Хай щастить вам, малюки! Успіхів вам в усьому!