Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 351 Дніпровської міської ради

Історія

Дошкільний заклад заснований у 1979 році. За час свого існування тут виховалося близько 3000 дітй. Дитячий садок україномовний.
     У дошкільному закладі створені всі умови для повноцінного навчання та виховання дітей. Групові приміщення затишні, естетично оформлені, обладнані зручними меблями, посібниками та іграшками. Є світла та простора музична зала.
      В ньому створені сприятливі умови для повноцінної освіти і виховання дітей від двох до шести років, відкриття та освоєння власного "Я" та навколишнього світу. Функціонує шість вікових груп, кожна з яких має свою назву  та девіз :
"Маляточко", "Сонечко", Кульбабка", "Дзвіночок", "Веселка", "Чомусики" . Виховується 165 дітей.
     В організації навчально-виховного процесу колектив ДНЗ № 351 керується Законом України «Про дошкільну освіту», Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Дитина в дошкільні рокиі» .
      Завдяки розумному керівництву, в дитячому садку сформувався творчий ініціативний згуртований колектив.З дітьми працюють досвідчені педагоги зі спеціальною освітою та турботливий обслуговуючий персонал.
          Чуйні серця, тепло материнських рук, любов до дітей високо оцінюються батьками малюків. Батьки є частинкою колективу дошкільного закладу. Спільно з ними проводяться дитячі свята, ранки, розваги, виставки. Вони з задоволенням допомагаьть педагогам, бо розуміють, що формування особистості, виховання активної життєвої позиції, повноцінний розвиток дитини можливий тільки при тісній взаємодії батьків та вихователів.