Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 351 Дніпровської міської ради

КОМУНАЛЬНИЙ

ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

(ЯСЛА-САДОК) № 351

ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дошкільний навчальний заклад № 351 знаходиться в підпорядкуванні Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Статут закладу затверджений наказом Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради № 121 від 07.06.2021 року.

Мова освітнього процесу - українська.

Додаткових освітніх послуг заклад не надає.

Вакантних посад - немає

Номери телефонів «гарячих ліній» та відповідних організацій, органів, до яких може звернутись особа у випадках насильства, в тому числі домашнього, а саме:

НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ – 102 (ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ФАКТ НАСИЛЬСТВА);

УРЯДОВИЙ КОНТАКТНИЙ ЦЕНТР – 15-47 (НАДАННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ТА ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЙ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА, НАСИЛЬСТВА ЗА ОЗНАКОЮ СТАТТІ, СТОСОВНО ДІТЕЙ АБО ЗАГРОЗИ ВЧИНЕННЯ ТАКОГО НАСИЛЬСТВА ТА ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ ПОТЕРПІЛИМ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА ЖІНКАМ, ЧОЛОВІКАМ ТА ДІТЯМ);

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА – 0-800-213-103;

НАЦІОНАЛЬНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА, ТОРГІВЛЕЮ ЛЮДЬМИ ТА ГЕНДЕРНОЇ ДИСКРИМІНАЦІЇ – 0-800-500-335 АБО 116-123 (З МОБІЛЬНОГО).

Рятувальники ДСНС України звертаються до батьків:

•  Не залишайте дітей без нагляду! Приділіть увагу нагадуванню правилам безпечної поведінки!
  • Розкажіть малюкам про основні небезпеки, які можуть підстерігати їх вдома! Навчіть правилам безпечного використання газових та електричних приладів.
  • Безпека дітей залежить в першу чергу від батьків! Спілкуйтесь із дітьми, навчайте їх основам безпеки життєдіяльності, виховуйте культуру безпечної поведінки.
  • Бережіть себе та своїх близьких! При виникненні надзвичайних ситуацій телефонуйте до Служби порятунку «101»!

31 трав. 2024
1 червня - День захисту дітей
У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.
1 трав. 2024
ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ
Тиждень психології під гаслом "ЕМОЦІЇ - ЦЕ ДОБРЕ І ВЕСЕЛО" з 22.04. по 26.04.2024
30 квіт. 2024